circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

1,9 тис. запоріжців отримають допомогу з обласного бюджету

14.03.2019, 09:05

text
Поділитися:

У новому році при облдержадміністрації продовжує діяльність спеціальна комісія з питань надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Під керівництвом директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлани Абдурахманової та за участю представників Департаменту, обласної ради та комунальної установи «КІОЦ» відбулося її чергове засідання.

Членам комісії було представлено 2018 заяв, які розглянуто відповідно до Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах у 2018-2019 роках. За інформацією Департаменту соціального захисту населення ОДА, переважна більшість заявників – пенсіонери та особи з інвалідністю, які потребують фінансової допомоги на лікування.

За підсумками розгляду члени комісії вирішили надати грошову допомогу 1908 заявникам на загальну суму 3,5 млн. грн.

Варто звернути увагу, що заявникам, прохання яких вирішено позитивно, буде надіслано коротке текстове повідомлення з номера «DOPOMOGA» на номер мобільного телефону, зазначений у заяві, про отримання допомоги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: