circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

10 тис. запоріжців виплатили грошову допомогу

08.07.2020, 10:54

text
Поділитися:

У Запоріжжі реалізується Міська комплексна програма соціального захисту населення міста. Вона фінансується з міського бюджету та спрямована на підтримку родин з дітьми, осіб з інвалідністю, ветеранів, учасників бойових дій антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, сімей загиблих військовослужбовців та інших категорій містян. Відповідно до програми певні категорії громадян отримують адресну цільову допомогу і за особистими зверненнями. Також здійснюються інші заходи з соціальної підтримки мешканців міста.

У І півріччі 2020 року управління соціального захисту населення Запорізької міської ради здійснило виплати одноразової адресної цільової допомоги. Кошти отримали діти з інвалідністю, хворі на онкологію, з синдромом аутизм, ДЦП, цукровий діабет, прикуті до ліжка; діти, які мають соціальні хвороби; багатодітні родини, які виховують 5 та більш дітей; родини, які виховують 2-х дітей з інвалідністю; особи з інвалідністю по зору, з пересадженими органами, які проходять програмний гемодіаліз; учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок Другої світової війни; ветерани-визволителі м. Запоріжжя; особи з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників бойових дій на території Республіки Афганістан та на території інших держав; сім’ї військовослужбовців, які загинули, померли, пропали безвісті при проходженні військової служби; сім’ї військовослужбовців, загиблих на території Республіки Афганістан та на території інших держав; сім’ї, що втратили годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи; учасники антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та члени сімей загиблих в АТО та інші. Загалом адресну цільову допомогу виплатили 3736 запоріжцям на загальну суму 7,4 млн грн.

Також надана матеріальна допомога за особистими зверненнями мешканців міста до міського та районних управлінь соціального захисту населення. Її отримали 4215 громадянам. Сума витрат склала понад 6,3 млн грн.

У зв’язку з карантином, спрямованим на запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції, з бюджету міста було виділено 177,2 тис. грн для закупівлі Запорізьким міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) продуктових наборів. Їх отримують маломобільні одинокі особи, яким надається соціальна послуга догляду вдома і сім’ям, в яких виховуються діти з інвалідністю, які відвідують відділення соціальної реабілітації територіального центру.

Загалом з початку року допомогу з міського бюджету отримали 9800 запоріжців на загальну суму понад 14 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: