circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

117 тис. домогосподарств Запорізької області користуються житловими субсидіями

28.10.2020, 11:12

text
Поділитися:

В умовах початку опалювального сезону 2020/2021 років єдиною дієвою допомогою малозабезпеченим верствам населення в оплаті житлово-комунальних послуг залишається Програма житлових субсидій. Ці виплати щомісяця нараховуються пільговим категоріям громадян, які мають право на отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Відповідно до вимог чинного Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ №848, житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону. Субсидія розраховується:

на неопалювальний сезон – з 1 травня по 30 вересня;
на опалювальний сезон – з 1 жовтня по 30 квітня.

Житлова субсидія на оплату комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії для централізованого, автономного та індивідуального опалення в опалювальний сезон розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.

Цьогоріч субсидію на оплату житлово-комунальних послуг призначено 117 384 домогосподарствам області на суму 168,0 млн грн, а саме:

у грошовій готівковій формі – 113195 домогосподарствам, на суму 82,3 млн грн, виплату яких буде проведено через банківські установи та АТ «Укрпошта»;
у грошовій безготівковій формі – 4189 домогосподарствам, на суму 3,4 млн грн, виплата якої буде здійснюватися через АТ «Ощадбанк».
Пільги на оплату житлово-комунальних послуг призначено 64643 пільговикам на суму 30,3 млн грн, а саме:

у грошовій готівковій формі – 18456 пільговикам, на суму 12,0 млн грн, виплату яких буде проведено через банківські установи та АТ «Укрпошта»
у грошовій безготівковій формі – 46 187 пільговикам, на суму 18,3 млн грн, виплата якої буде здійснюватися через АТ «Ощадбанк».
У 2020 році мешканці Запорізької області отримали державну грошову підтримку на оплату житлово-комунальних послуг на загальну суму 1020,9 млн гривень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: