circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

12 шкіл Запорізької області не бажають приводити до ладу харчоблоки

07.06.2021, 12:43

text
Поділитися:

Голова Запорізької ОДА Олександр Старух провів нараду з керівниками профільних департаментів облдержадміністрації, де обговорювали питання реформування системи шкільного харчування.

Як повідомив в.о директора Департаменту освіти і науки Віктор Захарчук, за минулорічним аналізом Держпродспоживслужби в області 29 шкіл не відповідали новим вимогам організації харчування дітей. Приміром, у них не дотримувалися санітарних правил, використовували застаріле обладнання, була відсутня необхідна холодильна техніка тощо.

Протягом року 4 заклади загальної середньої освіти повністю виконали необхідні роботи та усунули виявлені комісіями зауваження, 13 – знаходяться у процесі вирішення проблем, а у 12 – питання не вирішено навіть частково.

Серед тих, хто досі не приступив до приведення своїх їдалень у належний стан, сім закладів освіти м. Запоріжжя, дві школи Оріхівської міської ради та по одному закладу освіти м. Токмак, Новоолександрівської, Благовіщенської і Водянської сільських рад. Більшість називає причиною невиконання відсутність коштів у місцевих бюджетах.

Громади мають першими подбати про добробут своїх школярів, адже саме їх діти ходять до цих закладів освіти і харчуються там. Тому питання поліпшення матеріально-технічної бази, капітальних ремонтів та оснащення сучасним обладнанням харчоблоків було передано на території. І керівникам громад необхідно взяти на особистий контроль вжиття заходів, спрямованих на усунення недоліків в організації шкільного харчування у школах, – наголосив Олександр Старух.

Усунення зауважень та оновлення харчоблоків у школах області необхідно завершити до 1 липня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: