circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

120 запорізьких дітей-сиріт отримають житло або гроші на нього

26.11.2019, 09:10

text
Поділитися:

Забезпечення житлом дітей-сиріт у Запорізькій області обговорили на селекторній нараді, яку провела директорка Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова.

На прямому зв’язку з облдержадміністрацією перебували голови місцевих комісій щодо спрямування субвенції на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, керівники структурних підрозділів соцзахисту населення, служб у справах дітей та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

Світлана Абдурахманова повідомила, що в цьому році Запорізькій області передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

Обласною комісією з питань розподілу коштів субвенції у 2019 році на придбання житла або виплату грошової компенсації було розподілено 31 млн. 205,1 тис. грн. Загалом у цьому році передбачається придбати 70 квартир для дітей-сиріт. У тому числі заплановано придбати 13 квартир у м. Мелітополь, одну в Приморській ОТГ, ще 56 осіб виявили бажання отримати виплату грошової компенсації на придбання житла.

Представники територій доповіли, що наприкінці минулого тижня кошти субвенції зайшли на місцеві рахунки. До 1 грудня вони будуть перераховані на спецрахунки тих дітей-сиріт, які виявили бажання отримати грошову компенсацію на придбання житла.

Окремим розпорядженням Кабінету Міністрів України Запорізькій області було додатково виділено ще 10 млн. грн. З урахуванням залишків та додатково виділених коштів, які найближчим часом будуть розподілені між територіями області, загалом у цьому році буде придбано 121 квартиру для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: