+3°

+3°

У місті стартувала балтійська ліга з гандболу

20.09.2018, 16:14

Стартувала балтійська ліга з гандболу. В першому турі запорізький клуб “ZTR” приймав команду “СКА-Мінськ” з Білорусі. Зустріч стала черговим видовищем для відвідувачів Палацу спорту “Юність”. Обидва колективи дарували фанатам насолоду швидкісного гандболу найсучаснішого сорту.

Близько двох годин стіни Палацу спорту “Юність” просякали енергією любові фанатів та нестримної підтримки. Гра запорізького “ZTR”-а зі “СКА-Мінськ” була підтвердженням формули — вболівальник – це додатковий гравець. На старті поєдинку номінальним господарям підтримка була вкрай важливою. Перший вихід на оновлений паркет дався підопічним Віталія Ната нелегко. Двічі їх ворота були вражені без відповіді. Спочатку відзначився В’ячеслав Бохан. Потім – Дмитро Ніколенков.

Та за 3 хвилини “ZTR”-івці відновили нічию. Згодом 2 голи Олексія Ганчева і, як наслідок , – 4:2. Під гучні оплески публіки наш колектив упевнено втримував перевагу, втім під завісу першого тайму гості переломили радісний хід подій для запоріжців та пішли на перерву переможцями — 13:12.

У другому таймі номінальні господарі заграли набагато впевненіше. Кілька разів збільшували перемогу до трьох м’ячів. Білоруси в свою чергу всіляко скорочували відставання. Але після зіркового часу Андрія Акіменка, котрий тричі влучив у раму суперника, натиск гостей з Мінська потрохи почав вщухати.

Аналізуючи матч , слід відзначити блискавичну гру голкіпера нашої команди. На його рахунку 3 відбитих семиметрових. Надійний захист воріт супроводжувався вигуками з трибун імені “Антон Деревянкін” як гасла.

Кінцевий рахунок зустрічі 32:26 – “ZTR” виграє. Наступні матчі в Балтійській лізі підопічні Віталія Ната зіграють аж у листопаді. Найближчий же матч наша команда зіграє в рамках чемпіонату України проти київського “ЦСКА”. Поєдинок відбудеться 26 вересня в спорткомплексі “ZTR”.