circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

139 проектів із розвитку міста розглянули на засіданні виконкому у Запоріжжі

26.11.2018, 11:38

text
Поділитися:

Бюджет Запоріжжя-2019, розвиток житлово-комунального господарства та інфраструктури. Ці питання стали ключовими під час засідання виконкому. Загалом у порядку денному було більше 130-ти питань. Міський голова Володимир Буряк зазначив, формування кошторису на наступний рік триває. Він, як і попередні роки буде, соціально спрямованим.

Нині міська влада усю свою увагу спрямовує на формування бюджету Запоріжжя, наголосив мер Володимир Буряк під час засідання виконкому. Не менш важливою є й розробка основних бюджетних програм, додав міський голова. Зокрема, акцентував на тому, що проект програми соціально-економічного розвитку міста вже готовий.

Також на засіданні зазначили: за останні 9 місяців загальний дохід комунальних підприємств сягнув 3-х мільярдів гривень. Окрім цього, триває зростання промислового виробництва, що у свою чергу сприяє підвищенню середньої зарплати у Запоріжжі. Наразі вона становить більше 8 тисяч гривень.

На виконкомі підтримали інвестпрограму КП “Водоканал” на наступний рік. Більше 30 мільйонів гривень спрямують на розвиток матеріально-технічної бази та поліпшення якості послуг підприємства. А от питання щодо підвищення цін на ритуальні послуги на 26 % за пропозицією міського голови – зняли з порядку денного. Володимир Буряк висунув вимогу доопрацювати цей проект, та надати чітке економічне обґрунтування необхідності зміни тарифу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: