circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

14 запорізьких випускників бездоганно склали ЗНО

31.07.2020, 09:20

text
Поділитися:

На основну сесію ЗНО цього року зареєструвалися 379 493 особи. Всі тестування відбулись без суттєвих порушень із дотриманням правил епідеміологічної безпеки. Про це повідомляють у Міністерстві освіти і науки.

Цього року, порівнюючи з минулим роком, суттєво побільшало 200-бальників. 447 осіб набрали максимальний тестовий бал і отримали оцінку 200 балів цього року. Це більше на 63%, ніж минулого. Найбільше «відмінників» із математики – 142 особи, англійської мови – 84, з фізики – 60.

У Департаменті освіти і науки облдержадміністрації повідомляють, у Запорізькій області для проходження ЗНО зареєструвалися близько 16 тисяч учасників, що перевищувало показник минулого року майже на 700 осіб.

Традиційно найпопулярнішими навчальними предметами стали українська мова і література, історія України та математика. Значною популярністю у абітурієнтів Запорізької області користувались географія, біологія, англійська мова.

Цьогоріч в Запорізькій області 14 учасників ЗНО отримали 200 балів за виконання робіт з основних предметів. Це вдвічі більше, ніж в минулому році.

Найбільше балів набрано учасниками ЗНО з хімії – 4 учні (випускники Запорізького багатопрофільного ліцею №99, Бердянської загальноосвітньої школи I-III ступенів №7 і Запорізького багатопрофільного ліцею «Перспектива»); з англійської мови – 4 учні (випускники Запорізького багатопрофільного ліцею №62, Запорізької гімназії №31, Запорізького класичного ліцею і один випускник минулих років); з біології – 3 особи (випускники Енергодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 і Токмацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5, а також випускник минулих років). Найвищий бал також отримали двоє учасників ЗНО з математики – випускники Запорізького багатопрофільного ліцею №99 і Запорізької гімназії №28. Одна випускниця Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 отримала найвищий бал з історії України.

Наразі у розпалі додаткова сесія ЗНО, в якій беруть участь ті, хто з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії.

У 2020 році ЗНО відбувається в умовах карантину, запровадженого у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби. Це призвело до перенесення термінів проведення усіх сесій ЗНО з травня-червня на червень-липень, а додаткова сесія – і на серпень 2020 року. Відбиток на проведення цьогорічного ЗНО наклали крім карантину, запровадження елементів дистанційного навчання випускників, екстремальний температурний режим у нашому регіоні, складності з перетином лінії розмежування на непідконтрольних Україні територіях.

Оскільки напередодні проведення основної сесії ЗНО Міністерством освіти і науки України внесено зміни до процедури проведення державної підсумкової атестації, зокрема, скасовано обов’язкове проходження ДПА у формі ЗНО, явка учасників тестування у Запорізькій області в середньому склала 72% від загальної кількості зареєстрованих.

Найбільший відсоток учасників, що взяли участь у тестуванні спостерігався на ЗНО з французької мови (95%), англійської мови (88,2%), німецької мови (85,1%), математики (81,7%). Найменший на ЗНО з іспанської (двоє зареєстрованих осіб не з’явились), біології (67%).

Кількість осіб, що були недопущені з різних причин була нижчою, ніж торік (22 проти 27 у 2019 році). Вперше були недопущені чотири особи через виявлення ознак гострого респіраторного захворювання.

Значно нижчою виявилась кількість порушень, виявлених під час процедури проведення учасниками ЗНО: 8 проти 18, що були зафіксовані у 2019 році.

У цілому основна сесія ЗНО на території Запорізької області відбулась без суттєвих порушень. Вимоги безпеки, регламентовані постановою Головного державного санітарного лікаря України, виконані.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: