circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

19 березня завершиться реєстрація на основну сесію ЗНО

14.03.2018, 13:09

text
Поділитися:

Абітурієнтами Запорізької області наразі сформовано понад 18 тисяч реєстраційних карток. Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти надруковано 10144 сертифікати, очікується надходження 13615 комплектів реєстраційних документів від закладів загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти Запорізької області. Відмовлено в реєстрації з різних причин 31 особі.

Обробка документів триває. Департамент освіти і науки облдержадміністрації нагадує, що реєстрація на ЗНО – 2018 триватиме до 19 березня. Внести зміни до реєстраційних даних або усунути причини, що стали підставою для відмови в реєстрації, можна до 2 квітня.

Основна сесія відбудеться у період з 22 травня до 13 червня. ЗНО-2018 розпочнеться тестом з математики 22 травня. Українську мову та літературу складатимуть 24 травня, іспанську, німецьку, французьку мови – 29 травня, англійську мову – 1 червня, біологію – 4 червня, історію України – 6 червня, географію – 8 червня, фізику – 11 червня, хімію – 13 червня.

До 15 червня будуть оголошені результати тестування з математики, української мови і літератури, іноземних мов, біології та до 21 червня – з історії України, географії, фізики, хімії. Додаткова сесія ЗНО триватиме з 3 до 12 липня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: