circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

20 тис. запорізьких дітей отримають аліменти

25.03.2019, 13:34

text
Поділитися:

Законодавчі ініціативи #ЧужихДітейНеБуває, які були започатковані в 2018 році, суттєво посилили відповідальність неплатників аліментів і продемонстрували вагомий результат. Наразі працівникам Державної виконавчої служби вдалося стягнути аліментів на суму понад 5,2 млрд. грн. на користь українських дітей, з них більше 600 млн. грн. – вже цього року.

Як повідомили у Головному територіальному управлінні юстиції в Запорізькій області, за станом на 21.03.2019 органами ДВС області було стягнуто майже 69 млн. грн. аліментів на користь більше 20 тисяч дітей. Крім цього, боржниками було сплачено майже 470 тис. грн. штрафів. За результатами відбування боржниками суспільно корисних робіт було стягнуто та перераховано стягувачам майже 60 тис. грн.

Нагадаємо, упродовж минулого року було стягнуто 326 млн. грн. боргів зі сплати аліментів на користь 37 тис. дітей.

Фахівці Державної виконавчої служби відзначають також позитивний момент стосовно виконання рішень про стягнення заборгованості по заробітній платі. Так, Вознесенівським ВДВС у м. Запоріжжя завершено у зв’язку з повним фактичним виконанням 89 виконавчих документів про стягнення заборгованості із заробітної плати на суму 4826 293 грн. на користь працівників ПАТ «Запоріжжяобленерго». Наразі стягнуто майже 24 млн. грн. заборгованості на користь працівників, триває розподіл та перерахування грошових коштів стягувачам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: