circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

20 тис. запоріжців нададуть разову грошову допомогу

16.04.2020, 13:56

text
Поділитися:

У квітні після внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» буде здійснено виплату одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. Грошова допомога виплачується у сумі однієї тисячі гривень.

У Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляють, отримають одноразову допомогу не тільки пенсіонери. Адже багато інформації поширювалось саме про допомогу виключно пенсіонерам. Також виплати передбачено:

• одержувачам державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю. Крім осіб з їх числа, які одночасно з такою допомогою отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника або державну соціальну допомогу дитині померлого годувальника, передбачену Законом України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю», оскільки таку виплату вони отримають в органах Пенсійного фонду України до пенсії у зв’язку з втратою годувальника та в управліннях соціального захисту населення до державної соціальної допомоги у зв’язку з втратою годувальника;

• одержувачам державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;

• одержувачам тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючої особи, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

У Запорізькій області таку допомогу отримають понад 20,3 тисячі осіб.

Нагадаємо, пенсіонери, розмір пенсійної виплати яких менше 5 тисяч гривень, також отримають матеріальну допомогу у розмірі однієї тисячі гривень. Тим, хто отримують пенсії на банківські картки, одноразову допомогу в розмірі однієї тисячі гривень буде зараховано автоматично, а тим, хто отримує пенсію через Укрпошту, гроші принесе листоноша.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: