circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

20 вересня вирішиться доля Запорізького будівельного коледжу

17.09.2018, 15:50

text
Поділитися:

Питання на голосуванні. Запорізький будівельний коледж може стати частиною одного з технічних вишів. Реорганізацію зумовила маленька кількість студентів коледжу. А ще пропозиції департаменту освіти щодо створення потужних технічних центрів. Трудовий колектив зібрали на голосування.

Актовий зал Запорізького будівельного коледжу. Тут зібрався трудовий колектив закладу, аби вирішити — чи повинен стати коледж частиною Запорізького національного технічного університету. За словами керівництва, це дозволить розкрити потенціал вищої технічної освіти та збільшити кількість студентів. Аби це сталось, учбовий заклад перевірила комісія із профтехосвіти.

Зараз у структурі “Машинки” знаходяться 5 коледжів. Проте, можуть запропонувати не лише машинобудівні спеціальності, наголосив ректор Сергій Бєліков. Злиття з будівельним коледжем дасть розвиток вже існуючому факультету архітектури, будівництва та дизайну. Його створили рік тому.

Після виступів обох сторін на голосування виставили питання про приєднання. За ними стежила лічильна комісія. За її підрахунками, “За” проголосувало 53 людини, утрималось — 7, проти не проголосував ніхто. Проте ті, хто утримались, висловили свою точку зору. Кажуть, їм не дали обирати виш, до якого приєднуватись. Тож голосувати за один варіант не бачать сенсу.

Остаточне рішення щодо об’єднання учбових закладів стане відомо після конференції у “машинці”. Воно відбудеться 20 вересня. Голосувати будуть 500 працівників вишу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: