circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

24 тис. містян надали матеріальну допомогу з бюджету Запоріжжя

15.01.2021, 08:38

text
Поділитися:

У Запоріжжі реалізується низка заходів, спрямованих на соціальну підтримку містян. Вони передбачені зокрема комплексною міською програмою соціального захисту населення, що фінансується з міського бюджету.

Одним з ключових завдань програми є підтримка родин з дітьми, осіб з інвалідністю, ветеранів, учасників бойових дій антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, сімей загиблих військовослужбовців та інших. Зокрема їм надається адресна цільова допомога.

Протягом 2020 року управлінням соціального захисту населення Запорізької міської ради проведено 29 виплат одноразової адресної цільової допомоги, які охоплюють категорію громадян в цілому. Таку адресну цільову допомогу отримали 6,7 тис. запоріжців з числа родин з дітьми з інвалідністю, багатодітних родин, осіб з інвалідністю, ветеранів війни, сімей загиблих військовослужбовців та інші, на загальну суму понад 11 млн грн.

За особистими зверненнями мешканців міста до міського та районних управлінь соціального захисту населення надано матеріальну допомогу 7,3 тис. громадянам, на загальну суму біля 12,2 млн грн.

У зв’язку з карантином, спрямованим на запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції, було придбано продуктові набори на суму 677,2 тис. грн для видачі одиноким особам, яким надається соціальна послуга догляду вдома і сім’ям, в яких виховуються діти з інвалідністю та які відвідують відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Новорічні солодкі подарунки на загальну суму 485 тис. грн отримали понад 8 тис. дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.

Всього у 2020 році різного виду допомогу отримали 24,8 тисяч мешканців міста, на що спрямовано понад 24,7 млн грн. Реалізація заходів міської комплексної програми буде продовжена цього року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: