circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

25 тис. запоріжців отримують пільги на комуналку

16.11.2020, 10:51

text
Поділитися:

У Запоріжжі більше 25 тис. жителів користуються пільгами на оплату житлово-комунальних послуг. З них майже 8 тис. у готівковій формі, ще 17 тис. – безготівковій.

Якщо протягом неопалювального сезону пільговик користувався пільгою, а в опалювальному сезоні бажає отримувати субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, то йому необхідно надати заяву до управління соціального захисту населення для призначення субсидії.

Заяву та декларацію можна подати в електронному вигляді через офіційний веб-сайт Міністерства соціальної політики з накладенням кваліфікованого електронного підпису. Заяву та декларацію можна заповнити вдома та надіслати поштою або подати через скриньку для документів, які є в усіх управліннях. Бланки заяв та декларацій, зразки їх заповнення розміщені на веб-сайтах управлінь соціального захисту населення Запорізької міської ради по районах.

Якщо під час отримання пільг або субсидії у пільговиків відбулись якісь зміни, зокрема складу сім’ї, документів, переліку житлово-комунальних послуг, пільговик зобов’язаний повідомити про це управління соціального захисту населення.

Також з 1 січня 2020 року за бажанням пільговик має право в будь-який час подати заяву до управління соціального захисту населення та перейти з грошової безготівкової форми на грошову готівкову форму отримання пільг на житлово-комунальні послуги. Пільга в грошовій готівковій формі буде надаватися з наступного місяця після звернення.

Звертаємо увагу: управителі, об’єднання, виконавці комунальних послуг надають до 1 жовтня структурним підрозділам з питань соціального захисту населення інформацію про суму простроченої понад три місяці (на дату надання такої інформації) заборгованості з оплати послуг (внесків/платежів), строк позовної давності якої не минув, сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн), щодо пільговиків, які отримують пільгу у готівковій формі.

Відповідно до законодавства у разі призначення житлової субсидії пільги на оплату житлово-комунальних послуг не нараховуються протягом періоду отримання житлової субсидії.

Якщо за результатами розрахунку житлової субсидії її розмір має нульове значення, пільги на оплату житлово-комунальних послуг нараховуються автоматично (без додаткового звернення).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: