circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

25 жовтня на Запоріжжі завершиться формування спроможних громад

11.08.2020, 08:32

text
Поділитися:

Під час прес-конференції голова облдержадміністрації Віталій Боговін розповів про провадження реформи децентралізації у Запорізькій області.

Рішенням Верховної Ради України у Запорізькій області ліквідовано 20 та створено 5 районів. Це Бердянський, Василівський, Запорізький, Мелітопольський та Пологівський.

– Райони створено для організації ефективної системи виконавчої влади. 25 жовтня пройдуть місцеві вибори, які юридично закріплять міські, селищні, сільські територіальні громади. Фактично вибори завершать процес формування спроможних громад. Попереду багато законодавчих змін, з прийняттям яких, буде чітко розмежовано повноваження між усіма рівнями органів місцевого самоврядування та виконавчої влади з визначенням джерел фінансування того чи іншого повноваження, – відзначив голова облдержадміністрації Віталій Боговін.

Також в області, не зважаючи на недотримання дохідної частини, всі захищені видатки профінансовано. Особлива увага обласної влади направлена до виплати зарплатні -109 млн грн та соціальних виплат, зокрема оплати харчування спортсменів – 13,1 млн

– Всі захищені видатки профінансовано, – підбив підсумки прес-конференції Віталій Боговін.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: