circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

2500 запоріжців висловили побажання щодо формування кошторису міста на 2020 рік

02.12.2019, 12:12

text
Поділитися:

У Запоріжжі оприлюднили результати соціологічного проекту «Формуємо бюджет разом!», яке було здійснено за ініціативи міського голи Володимира Буряка. Участь у ньому взяли 2,5 тисячі запоріжців. Більшість голосували за благоустрій міста, ремонт доріг і розвиток міської інфраструктури. Презентація результатів відбулася у міськраді.

Унікальне для України соціологічне опитування тривало наприкінці жовтня по всіх районах Запоріжжя. Тоді всі охочі мали змогу висловити свою думку щодо використання бюджетних коштів у 2020-му. В анкеті соціологи запропонували відповісти на 32 питання. Усі стосувалися подальшого розвитку міста.

Міський голова наголосив: зараз формується бюджет на 2020-й рік. Сума буде меншою, ніж цьогоріч. Це питання мали обговорити із депутатами Верховної Ради під час засідання Регіональної Асоціації міст України. Однак зустріч відмінили. Незважаючи на такі показники місто вдалося до експерименту. Було опитано 2,5 тисячі запоріжців. Понад 70% респондентів відзначили позитивні зміни, що відбулися у Запоріжжі протягом останніх років. Однак наголошували на необхідності розвитку міської інфраструктури. 27% говорили про необхідність добудови запорізьких мостів. Майже 12,5% опитаних говорили про брак спортивних майданчиків, басейнів і стадіонів. Ще близько 10% респондентів віддали голоси за оновлення парків і скверів.

За необхідність ремонту доріг і тротуарів проголосували майже 46% осіб. Також люди висловлювались щодо громадського транспорту і капремонту будинків. Схвалення під час опитування отримали одразу кілька міських проектів. Переважна більшість запоріжців сподівається на їхню подальшу реалізацію .

Міський голова наголосив: отримані результати та побажання запоріжців мають бути враховані під час формування бюджету на наступний рік. У пріоритеті — покращення стану екології, оновлення будинків, розвиток медицини та безпека запоріжців. А от затверджувати бюджет-2020 депутати будуть вже на наступній сесії міськради, яку заплановано на 18-те грудня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: