circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

30 тис. безробітних запоріжців отримали нову роботу

19.12.2017, 10:39

text
Поділитися:

За даними обласного центру зайнятості, протягом січня-листопада 2017 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 63,9 тисячі безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 9,5% менше минулорічного показника.

За цей період 22,7 тисячі безробітних знайшли роботу, з них 549 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 88 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю, 14 громадян старше 45 років та з числа внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО отримали ваучери на навчання та підвищення кваліфікації; 8 тисяч безробітних пройшли професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

Крім цього, з початку року 11,4 тисячі безробітних взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

За станом на 1 грудня 2017 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебуває 19,6 тисячі безробітних.

У базі даних державної служби зайнятості Запорізької області налічується 1425 одиниць вакансій За словами фахівців, найпопулярнішими професіями, на які нині існує високий попит, є кваліфіковані робітники – водії, електромонтери, продавці, слюсарі, токарі та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають спеціалістів державної служби, бухгалтерів та інженерів з відповідним досвідом роботи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: