circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

5-ій міськлікарні передали 15 кисневих концентраторів

11.11.2021, 08:19

text
Поділитися:

Наприкінці жовтня 5 міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги розпочала приймати хворих на COVID 19. Для надання медичної допомоги пацієнтам цієї категорії тут розгорнули 100 ліжкомісць. На сьогодні всі місця для хворих на коронавірус завантажені, також повністю зайняті 15 місць у реанімаційному відділення. Всі пацієнти мають кисневу залежність, тож потреба в додатковому обладнанні як ніколи актуальна.

У середу на прохання керівництва лікарні їй передали 15 нових кисневих концентраторів – відгукнулося підприємство “Мотор-Січ”. Керівництву цього та інших соціально-відповідальних підприємств регіону подякувала заступниця голови Запорізької обласної державної адміністрації Злата Некрасова.

Від імені облдержадміністрації хочу подякувати соціально-відповідальному бізнесу, який нам дуже допомагає у боротьбі з цією хворобою. 5 міська лікарня потребувала цих концентраторів, адже кожен концентратор – це ще одне додаткове ліжко-місце для людини, яка бореться з COVID-19. За останній час два підприємства надали допомогу запорізьким лікарням – два тижні тому апарати ШВЛ подарував “Метінвест”, а сьогодні ми дякуємо “Мотор-Січі”, – зазначила Злата Некрасова.

Спільними зусиллями обласної влади та соціально-відповідального бізнесу на сьогодні закрита потреба в апаратах штучної вентиляції легень – за кілька тижнів місцеві лікарні отримали 23 апарати штучної вентиляції легень. 12 купили за рахунок перепрофілювання субвенції з обласного бюджету, а 11 придбав соціально-відповідальний бізнес.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: