circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

5-та міськлікарня крокує в ногу з технологічним прогресом

10.09.2019, 10:44

text
Поділитися:

У Запоріжжі триває реалізація міської програми, спрямованої на розвиток медичних закладів. За останні 3 роки на це було виділено понад 200 мільйонів бюджетних гривень. Зміни торкнулися і 5-ї міської лікарні. Там свого часу закупили новітнє устаткування для відділення урології. Крім того, коштом міського бюджету оновили операційну та придбали ендоскопічне обладнання, яке дозволяє робити операції без розрізів.

Щороку урологічне відділення 5 міської лікарні приймає до 3-х тисяч пацієнтів. Дві третини з них потребують допомоги хірургів, і тут без сучасного операційного обладнання не обійтися, зазначають медики. Додають, нині така можливість є, адже місто свого часу виділило гроші на оновлення операційної. Зокрема, придбали і апарат для наркозу.

Ще одна гордість відділення — так званий ендоскопічний комплекс, який дає змогу здійснювати діагностику та лікування онкологічних патологій у нирках. Медики кажуть, завдяки новому обладнанню відкриті операції залишились у минулому. Тепер замість розрізів достатньо маленького проколу. Завдяки новітнім методам лікування скоротився і час, необхідний для реабілітації пацієнтів. Тож довелося замислитися над питанням оптимізації ліжок.

Медики кажуть: велику увагу у лікарні приділяють не тільки урології, а й усім іншим відділенням. Регулярно оновлюється матеріально-технічна база та поліпшуються умови лікування для пацієнтів. Крім того, у планах створення потужного міського центру невідкладної допомоги при інфарктах та інсультах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: