circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

5 тис. запоріжців отримують соціальну допомогу

09.04.2019, 11:21

text
Поділитися:

Одне з ключових завдань Міської комплексної програми соціального захисту населення, яка фінансується за кошти бюджету міста – підтримка родин з дітьми, осіб з інвалідністю, пенсіонерів, ветеранів, учасників бойових дій АТО, операції Об’єднаних сил та членів їх сімей. Відповідно до цього завдання надається адресна цільова допомога певним категоріям громадян та адресна допомога за особистими зверненнями мешканців міста.

Всього у 2019 році на комплексні заходи виділено більше 23 млн грн, планується надати матеріальну допомогу понад 18 тис. осіб.

Завдяки реалізації комплексних заходів у І кварталі 2019 року допомогу отримали близько 5 тисяч громадян, на що витрачено 8 млн 606 тис. грн.

Зокрема одноразова адресна цільова допомога у розмірі 10 тис. грн виплачена дітям з інвалідністю, хворим на онкологію. Діти з інвалідністю, хворі на цукровий діабет, з синдромом аутизм, особи з інвалідністю по зору, особи з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників бойових дій на території Республіки Афганістан та на території інших держав отримали по 1000 грн. Сім’ям військовослужбовців, які загинули, померли, пропали безвісті під час проходження військової служби та дорослим членам сімей загиблих в антитерористичній операції одноразово виплачено по 8 тис. грн. Неповнолітні діти, які мають статус члена сім’ї загиблого в АТО, отримали по 12 тис. грн.

Разову матеріальну допомогу у розмірі 3 тис. грн надано 95 учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, які отримали статус учасника бойових дій та стали на облік до управлінь соціального захисту населення Запорізької міської ради по районах.

Адресну допомогу на часткове відшкодування витрат на житлово-комунальні послуги надано 19 сім’ям, які виховують двох дітей з інвалідністю. Допомогу перераховано підприємствам – надавачам послуг.

Реабілітаційну допомогу в басейні отримали 12 жінок після мастектомії.

Всього адресну цільову допомогу отримали 2100 запоріжців на загальну суму близько 5,3 млн грн.

Також надано матеріальну допомогу за особистими зверненнями до міського та районних управлінь соціального захисту населення 2968 громадянам. Сума таких витрат склала понад 3,2 млн грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: