circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

5 тис. запорізьких школярів побували на пільгових спектаклях в філармонії

15.12.2017, 10:39

text
Поділитися:

У Запоріжжі освіта й культура об’єднують зусилля, щоб долучити школярів до української культури, історії та мови у рамках міського проекту «Філармонія дітям».

14 грудня близько 500 школярів пільгових категорій Комунарського району відвідали Запорізьку обласну філармонію і подивилися казку-мюзикл «Пригоди Крутивуса або Як козаки силу шукали» у виконанні козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці». Безкоштовний перегляд вистави – спільний проект філармонії та департаменту освіти і науки міськради, який реалізується в рамках програми розвитку і функціонування української мови та творчого проекту «Філармонія – дітям».

– Департамент освіти і науки міськради створює умови, які виховують національно і патріотично налаштовану молодь. Я дуже вдячна обласній філармонії за підтримку, за те, що вони пропонують такі чудові вистави для запорізьких школярів. Сподіваюся, що після перегляду учні вже разом з батьками будуть відвідувати такі акції, долучаючись до української мови, культури та історії, – зазначила директор департаменту освіти і науки Юлія Погребняк.

Як розповіла Юлія Погребняк, за час реалізації проекту (з жовтня по грудень 2017 року) безкоштовні спектаклі відвідали 4860 школярів з усіх навчальних закладів міста, в першу чергу учні з сімей, яким необхідна соціальна підтримка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: