circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

5 тис. запорізьких випускників взяли участь в пробному ЗНО

09.02.2018, 10:47

text
Поділитися:

У Запорізькій області у пробному ЗНО взяли участь 5373 випускники, що вдвічі перевищує показники 2017 року, коли пробне тестування пройшли 2638 осіб.

Як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, на один предмет ЗНО зареєструвалися 2284 абітурієнти, на два предмети – 3089.

ЗНО з української мови і літератури традиційно обрали найбільше учасників – 4747, з англійської мови – 1167, математики – майже 1,5 тис. осіб. Пробне тестування з іспанської мови пройшов лише один учасник.

Нагадуємо, до 19 березня триватиме реєстрація для участі в основній сесії ЗНО. Перереєстрація, за умови наявності поважних причин, до 02 квітня.

Оскільки процедура реєстрації для різних категорій осіб дещо відрізняється, інструкції поділено на дві групи, залежно від того, чи будуть учасники проходити державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

У 2018 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької та французької мов.

Всю потрібну інформацію щодо ЗНО можна отримати на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти www.dneprtest.dp.ua або за телефоном (056) 790–24–99.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: