circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

57 підприємств Запорізької області отримали право на прийом металобрухту

03.01.2019, 11:56

text
Поділитися:

Продовжує свою діяльність робоча група, яка здійснює обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів на відповідність вимогам Закону України «Про металобрухт». На підставі проведених перевірок сформовано перелік підприємств, які отримали акт обстеження та можуть здійснювати операції, пов’язані з металобрухтом».

За повідомленням Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, за результатами перевірок протягом 2016-2018 років акти обстеження отримали та увійшли до цього переліку 57 підприємств.

Левова їх частина – 34 – розташовані у Запоріжжі, а також по чотири підприємства у Мелітополі та Бердянську. Працюють такі підприємства також у містах на районах області: м. Оріхові – 2, смт. Комишувасі – 1, смт. Якімівці – 2, м. Кам ‘янці-Дніпровській – 2, с. Більмаку – 2, с. Люцерна Вільнянського району – 1, с. Дружелюбівка Вільнянського району – 3, с. Семенівка Мелітопольського району – 1 та м. Енергодар – 1.

Ці підприємства спеціалізуються на прийомі чорних та кольорових металів, а також на металургійній переробці металобрухту чорних та кольорових металів.

Робота з обстеження спеціалізованих або спеціалізованих металургійних переробних підприємств та їх приймальних пунктів триватиме й надалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: