circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

6 млн. українців за 3 роки зможуть навчитися цифровій грамотності

21.01.2020, 19:15

text
Поділитися:

Запоріжжя також активно долучається до всеукраїнської кампанії. Наші журналісти побували в обласній бібліотеці та розпитали, чого чекати відвідувачам найближчим часом. 10 днів тому Міністерство цифрової трансформації та Українська бібліотечна асоціація підписали меморандум про співпрацю. Завдяки ньому у найближчі 3 роки 6 мільйонів українців зможуть навчитись цифровій грамотності. До національної кампанії «Будь на часі!» долучаться близько 6000 бібліотек по всій країні.

Однією з перших у Запоріжжі до акції долучилась обласна бібліотека. Доступ до комп’ютерів тут є давно. Зокрема у відділі документів іноземними мовами, сюди усі охочі можуть прийти у робочий час та знайти усе необхідне. Та у відділі впевнені, поширювати цифрову грамотність серед людей необхідно. Адже часто навіть найпростішу операцію у інтернеті здійснити вкрай складно, особливо коли мова йде про пенсіонерів.

Зараз обласна бібліотека знаходиться у процесі підготовки. Спочатку навчання мають пройти спеціалісти, які потім допомагатимуть запоріжцям опанувати цифровий простір. Вже у лютому тут запрацює регіональний консультаційний тренінговий центр. Усі охочі зможуть навчитись комп’ютерній грамотності, долучившись до практикумів на національній онлайн-платформі. Всі заняття безкоштовні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: