circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

60 тис .запоріжців скористалися послугами філій Центру надання адміністративних послуг

04.01.2018, 11:09

text
Поділитися:

Як повідомляє департамент надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва міської ради, у 2017 році значно, майже у два з половиною рази, зросла кількість відвідувачів філій міського Центру надання адміністративних послуг.

Загалом у минулому році таких відвідувачів було 59658. Для порівняння, у 2016 році їх нараховувалося лише 24662. Відзначимо, зростання кількості відвідувачів пов’язане зі збільшенням кількості послуг, які надають відповідні філії, а також відкриттям нових філій.

Протягом 2017 року кількість адміністративних послуг, що надаються через філії Центру збільшилась з 77 до 136. А спочатку у 2016 році їх загалом було лише 46.

Нагадаємо, на території міста функціонують п’ять філій Центру надання адміністративних послуг, а саме: у Олександрівському (вул. Українська, 50), Вознесенівському (бул. Центральний, 27), Комунарському (вул. Чумаченко, 32), Дніпровському (вул. Кияшко, 22) та Заводському (вул. Лізи Чайкіної, 32) районах. Чотири з них були відкриті наприкінці 2016 року.

Зараз продовжується робота над створенням шостої філії – у Шевченківському районі. У планах створення відповідної філії у Хортицькому районі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: