circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

60% запорізьких будинків готові до холодів

02.08.2019, 10:01

text
Поділитися:

Під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбулася селекторна нарада щодо підготовки регіонів до опалювального сезону 2019/2020 рр. Участь у нараді взяв заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков, керівники профільних департаментів та управлінь облдержадміністрації, представники підприємств теплопостачання, енергозабезпечення, об’єктів комунального господарства, дорожньої галузі, рятувальних служб.

На початку наради Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко наголосив, що до початку опалювального сезону залишилося два місяці. Але в освітніх закладах усе має бути готово до 1 вересня. Готовність житлового фонду до опалювального періоду на місцях на сьогодні має становити близько 60%. При цьому, за словами Геннадія Зубка, на місцях варто приділяти увагу не тільки технічним, регламентним роботам і підготовці житлового фонду, а й вкрай важливим питанням розрахунків за енергоносії. Тим паче, що держава дала можливість реструктурувати борги. Тож цим необхідно скористатись, але робити це відповідально.

Під час наради очільники профільних міністерств та відомств доповіли, що в основному роботи проводяться за графіком по всіх напрямках – від підготовки об’єктів комунального господарства та підготовки рятувальних служб для реагування на природні явища до підготовки процедур утримання доріг та забезпечення безпеки руху в зимовий період. Проблемні ж питання, які виникають, вирішуються в плановому порядку і тримаються на контролі відповідальних керівників.

Щодо справ на місцях заступник голови облдержадміністрації Віктор Скобліков повідомив, що нині Запорізька область на 60% готова до опалювального сезону. Всі проблемні питання вирішуються невідкладно. Окрему увагу посадовець приділив питанням оплати за енергоносії на місцях, а також проведенню повірки газових лічильників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: