circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

63 тис. запоріжців мають переоформити субсидії

25.05.2021, 10:28

text
Поділитися:

Під час наради голови Запорізької ОДА Олександра Старуха з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації обговорили новації в сфері соціального захисту населення, зокрема, призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Як повідомила заступниця директора Департаменту соціального захисту ОДА Катерина Кривошей, у цій програми з 1 травня є суттєві новації. Тепер всі субсидії розраховують і виплачують виключно у готівковій формі. Всі, хто користувався безготівковою субсидією минулого року та зекономив, зможуть витратити ці кошти на свої потреби. Для цього потрібен рахунок в «Ощадбанку». Також тепер субсидії будуть призначати автоматично органи соціального захисту населення на підставі заяв та декларацій людей.

Окрім цього, Уряд передбачив, що при визначенні розміру субсидії не будуть враховувати доходи від банківських депозитів, а також площу житлових приміщень, що перебувають у спільній власності або знаходяться у селі. Також відтепер на банківському депозиті можна мати до 100 тис. грн.

Людям, які раніше отримували субсидію у безготівковій формі, нікуди ходити не треба. Субсидію їм перепризначать автоматично після спеціальної перевірки даних.

Повторно звернутись до органів соціального захисту потрібно жителям області, яким субсидія надавалася у грошовій формі; була призначена за фактичним місцем проживання, а не за місцем реєстрації; розраховувалась без урахування людей, які не живуть за місцем реєстрації. Загалом подати нові заяви та декларацію мають 63 тисячі жителів Запорізького краю.

Звернутися за оформленням субсидії можна через центри надання адміністративних послуг та структурні підрозділи з питань соціального захисту. Документи можна подати і електронною поштою до управлінь соцзахисту або на сайті Міністерства соціальної політики, але їх треба засвідчити електронним цифровим підписом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: