circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

65 тис. запоріжців за рік звернулися до Служби зайнятості

15.01.2018, 12:28

text
Поділитися:

Протягом 2017 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 64,8 тисяч безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 13,1% менше минулорічного показника.

За сприяння служби зайнятості 23,5 тис. безробітних знайшли роботу, з них 574 особи працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 97 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю, 21 громадянин, старший від 45 років та з числа внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО отримали ваучери на навчання та підвищення кваліфікації; 8 тисяч безробітних пройшли професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 11,6 тисяч безробітних взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Кількість роботодавців, що співпрацювали зі службою зайнятості у 2017 році порівняно з 2016 зросла на 10,7% та становить 8,6 тисяч. Отже, і кількість вакансій в базі даних служби зайнятості збільшилась на 10,8 % та склала 44,1 тисяч.

А ось у своїх потребах працівників роботодавці залишаються незмінними. Як і торік, найбільш запитуваними є кваліфіковані робітники – електромонтери, продавці, медсестри, водії, слюсарі, токарі та інші представники робочих професій. Також мають попит фахівці з високим рівнем кваліфікації – спеціалісти державної служби, бухгалтери з відповідним досвідом роботи.

– Ситуація на ринку праці регіону характеризується позитивною динамікою. До того ж, з 1 січня 2018 року підвищено розмір мінімальної заробітної плати на рівні 3723 грн., що потягнуло за собою збільшення розмірів штрафних санкцій за порушення законодавства про працю. Це змусить багатьох роботодавців вивести своїх робітників з «тіні», а відтак працівники отримають всі соціальні гарантії, передбачені трудовим законодавством, – зазначає директор Запорізького обласного центру зайнятості Ірина Дуднік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: