circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

65% запоріжців довіряють поліцейським офіцерам громад

18.11.2021, 08:40

text
Поділитися:

Керівництво запорізької поліції ініціювало зустріч з представниками територіальних громад області, керівниками органів державної влади, а також поліцейськими офіцерами, які наразі несуть службу в громадах, інформує Відділ комунікації поліції Запорізької області.

В заході взяли участь заступник начальника ГУНП Павло Карабута, начальник Управління превентивної діяльності полковник поліції Роман Крупеницький, Радник Голови Запорізької обласної ради Володимир Лисак, заступник Голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуард Брутман. В режимі відеоселекторного зв’язку до обговорення долучились голови 62 територіальних громад Запорізької області.

Розпочав зустріч начальник поліції Запорізької області Микола Лушпієнко, який нагадав присутнім, що в нашій країні, та безпосередньо в Запорізькій області реалізується проєкт «Поліцейський офіцер громади», пріоритетним завданням якого є посилення безпеки громадян у територіальних громадах, створення безпечного середовища та надання якісних поліцейських послуг.

Начальник сектору взаємодії з громадами ГУНП в Запорізькій області Андрій Мінза у своєму виступі нагадав, що з листопада 2020 року проєкт «Поліцейський офіцер громади» впроваджено на території 20 територіальних громад Запорізької області, участь у ньому взяли 30 поліцейських. Далі ще ряд територіальних громад виявили бажання долучитись до проєкту, взявши на себе зобов’язання по забезпеченню належних умов несення служби поліцейськими. Таким чином до кінця року проєкт буде вже впроваджено на території 29 територіальних громад та службу будуть нести 57 ПОГа.

Андрій Мінза навів статистику: «Кількість повідомлень та звернень громадян на спеціальну лінію «102», де наявний поліцейський офіцер громади в порівняні з 2020 роком зменшився майже на 45%, в деяких громадах на всі 70 %, саме з цієї динаміки наявний ефект роботи ПОГівця та підвищення рівня довіри населення до Національної поліції в цілому, тобто більшість мешканців громади звертаються до поліцейського офіцера громади на особистий мобільний телефон і поліцейський вирішує їхню проблему або направляє громадян до відповідних служб громади для вирішення цієї проблеми».

«За результатами опитування громадян, яке проводилося у червні 2021 року було встановлено, що майже 65 % населення довіряє своїм поліцейським офіцерам громади на території Запорізької області, для порівняння звичайному поліцейському довіряє лише 40 % громадян і цим можна пишатися», – закінчив свій виступ Андрій Мінза.

Крім того, присутнім повідомили, що за ініціативи керівництва ГУНП в Запорізькій області з метою налагодження комунікації між ГУНП та територіальними громади на базі інтернет месенджеру «Телеграм» створено групу «Безпечна громада» для обговорення проблем, які склалися в громадах.

Всі охочі можуть надати свій номер телефону до територіального відділення поліції і Вас долучать до вказаної групи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: