circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

7 запорізьких шкіл підключать до системи «Безпечне місто»

26.09.2019, 10:29

text
Поділитися:

У Запоріжжі продовжується впровадження програми «Безпечне місто», спрямованої на підвищення безпеки громадян. Черговий етап – підключення до системи запорізьких шкіл. Для цього з міського бюджету виділили кошти на проєкт встановлення камер у 7 запорізьких школах.

Виступаючи на сесії, міський голова Володимир Буряк наголосив, що у Запоріжжі вже кілька років впроваджується програма «Безпечне місто». Тепер планується реалізувати пілотний проєкт системи «Безпечне місто», і треба передбачити кошти на проєктні роботи для встановлення камер відеоспостереження у 7 запорізьких школах.

– Не така вже велика сума – трохи більше 300 тисяч гривень – дозволить нам виконати проєктування. Після встановлення камер оцінимо ефективність роботи системи для шкіл. Впевнений, що ефект буде, після цього продовжимо поступово підключати до системи інші навчальні заклади, – зазначив Володимир Буряк.

Нагадаємо, вже встановлено понад 200 сучасних відеокамер. Завершується створення ситуаційного центру для обробки та аналізу інформації. Тепер до проєкту вирішено приєднати і запорізькі школи.

Спеціалісти відзначають, що підключення шкіл до системи «Безпечне місто» має підвищити рівень безпеки для школярів та колективів навчальних закладів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: