circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

78% укриттів на Запоріжжі готові до прийому людей

23.10.2018, 11:19

text
Поділитися:

Для укриття населення в Запорізькій області створено фонд захисних споруд цивільного захисту. На обліку знаходиться 687 захисних споруд, у тому числі 327 сховищ та 360 протирадіаційних укриттів.

За даними Департаменту з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації, на сьогодні в області 62 (9%) захисні споруди – готові, 480 (69%) – обмежено готові та 145 (21%) – не готові до прийняття осіб, що укриваються.

В області визначено 249312 найпростіших укриттів (підвалів) для укриття населення. Підготовлено до укриття населення 2998 (91%) підвалів багатоквартирних будинків, у тому числі: в містах обласного значення – 2434 підвали (93%), у районах області – 564 (90%).

Здебільше балансоутримувачами захисних споруд, стан яких визначений як не готові до використання за призначенням, є суб’єкти господарювання приватної форми власності. З метою контролю наявності та встановлення фактичного технічного стану захисних споруд цивільного захисту як об’єктів нерухомого майна, уточнення державного обліку захисних споруд на території Запорізької області проводиться технічна інвентаризація захисних споруд цивільного захисту.

Наразі в області проінвентаризовано 370 захисних споруд, що становить 53,86% від загальної кількості. У тому числі протягом І-ІІІ кварталів 2018 року проінвентаризовано 17(2,5%) захисних споруд цивільного захисту.

Заходи з технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту краще проводяться в містах Мелітополь, Запоріжжя, у Василівському, Гуляйпільському, Приморському та Токмацькому районах.

Інвентаризація захисних споруд комунальної форми власності завершена у м. Запоріжжі, Бердянському, Більмацькому, Вільнянському, Мелітопольському, Михайлівському, Приазовському та Якимівському районах області. У той же час великий обсяг роботи з цього питання необхідно провести Чергнігівській райдержадміністрації.

В області також триває робота щодо організації профілактичних та попереджувальних заходів з ремонту та технічному обслуговуванню захисних споруд цивільного захисту.

Виконання заходів щодо приведення захисних споруд у готовність до прийняття осіб, що укриваються, та проведення заходів технічної інвентаризації захисних споруд знаходиться на постійному контролі обласної державної адміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: