circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До Запоріжжя завітали волонтери з Івано-Франківська

15.11.2017, 12:37

video text
Поділитися:

У Козацькому ліцеї незвичайний тренінг. Волонтери з Івано-франківська вчитимуть дітей толерантності. Щоб школярі краще запам’ятали, заняття проводять у вигляді естафети. Розділили спортзал на п’ять локацій. Одне із завдань називається “Коло”. Учасники повинні разом 15 разів підкинути м’яч за допомогою парашуту, та щоб він не вийшов за межі кола.

Також дітей були завдання, пов’язані з футболом і баскетболом. Наприклад, передати 10 пасів учаснику своєї команди. Дітям такі вправи подобаються.

П’ята локація — вже не спортивна. Вона – про права дитини. Малеча в ігровій формі відповідає на питання, які хвилюють усіх підлітків. Одне з таких — чи можуть батьки читати без дозволу листування з друзями в Інтернеті.

Самі організатори діляться, такі проекти проводять по всій Україні. У Запоріжжя приїхали, аби обмінятись досвідом із нашими колегами. Кажуть, усі діти рівні — незважаючи на вподобання, колір шкіри або фізичні здібності. Головне – повага та толерантність один до одного.

Навчання в Запоріжжі триватиме три дні. Наступний крок у кампанії — це тренування з футбольною командою “Металург”. Аби вже самі футболісти розказали активістам, як залучити дітей до спорту.

Євгенія Вертій. Сергій Регеда

Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: