circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

90 днів при владі. Розмова з Анатолієм Куртєвим

30.12.2021, 18:29

text
Поділитися:

Тарифи на громадський транспорт, ліквідація наслідків негоди у Запоріжжі та новий формат роботи міської ради. Зокрема, такі питання порушили журналісти під час конференції у виконуючого обов’язки міського голови та секретаря міської ради Анатолія Куртєва. Розповів про результати роботи за 90 днів та плани на прийдешній рік.

Ключовою стала тема прийдешнього підвищення цін на проїзд у громадському транспорті. Анатолій Куртєв зазначив, пропозицію про це будуть виносити на суспільне обговорення. Додав: “Зараз на сайті мерії є регуляторний акт, ми будемо разом з громадськістю збиратися і обговорювати, але я хочу зазначити, що вже багато років тариф не змінювався, а ви самі бачите що відбувається – підвищення палива, підвищення енергоресурсів, ціни зростають. Ми зробимо ту ціну, яка буде влаштовувати всіх містян. І ще раз хочу наголосити, дійсно, транспорт повинен бути доступний для всіх верст населення і ми заклали кошти для того, щоб надати пільги”.

Говорили і про розширення транспортного парку Запоріжжя. Так у наступному році побільшає великих автобусів та тролейбусів. Це вдасться завдяки вже підписаним грантам та кредитам з міжнародними організаціями.

Анатолій Куртєв зазначає: “Ми повинні замінити основні маршрути на муніципальний транспорт. Щоб він був комфортний. А якщо підприємці теж хочуть працювати у цьому напрямку, будь ласка. Придбайте такі ж комфортні машини і працюйте. Сучасні автобуси і тролейбуси – за кошти розвитку бюджету і міжнародних партнерів. Ми закупимо 13 автобусів і тролейбусів в рамках цієї міжнародної програми”.

Разом з тим збільшиться і кількість комунальної спецтехніки. На це також заклали кошти у бюджеті на наступний рік. Крім цього, пообіцяв Анатолій Куртєв, змінюватиметься робота міської ради та департаментів, аби кожен житель Запоріжжя бачив ефективність міської влади.

Першими новини з’являються у нашому телеграмі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: