circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

90 тис. запоріжців отримують пільги на послуги ЖКХ

18.09.2019, 11:39

text
Поділитися:

У Положення про порядок призначення житлових субсидій внесено зміни та доповнення. Як пояснили у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, це відбувається через адаптацію цього виду адресної допомоги до сучасних вимог.

Зараз опрацьовується оновлений порядок надання субсидій та пільг. З 1 жовтня 2019 року мають бути враховані вимоги постанови Кабінету Міністрів України щодо укладання договорів з АТ «Укрпошта», АТ «Ощадбанк», наявність телефонів у пільговиків тощо.

Передбачається, що розрахунки суми пільг будуть проводитися в системі ЄДАРП, тому до цієї бази даних вноситиметься інформація про педагогічних, медичних та інших працівників у сільській місцевості, що мають право на відповідні пільги, на підставі відомостей установ і організацій, у яких вони працюють.

Планується дві форми отримання пільг – безготівкова та готівкова.

Пільги надаватимуться у готівковій формі через визначений заявником банк аналогічно грошовому еквіваленту надання житлових субсидій.

Якщо у пільговика, який отримуватиме пільги у готівковій формі, виникне заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, про що орган соціального захисту населення повідомлятимуть надавачі послуг, пільга буде надаватися йому з наступного місяця у безготівковій формі.

За інформацією Департаменту, у Запорізькій області в опалювальний сезон 2018/2019 років житлову субсидію отримували 157,9 тисячі домогосподарств або 25 % від їх загальної чисельності в області. У неопалювальний сезон 2019 року – 128,3 тисячі домогосподарств або 20 % від їх загальної чисельності.

З початку цього року субсидію на придбання твердого палива призначено 16 тисячам домогосподарств.

Відповідно до бази даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, за станом на 01.09.2019 в області обліковано 459,3 тисячі пільговиків.

Щомісячно 90 тисяч пільговиків користуються пільгами на житлово-комунальні послуги.

У поточному році за станом на 01.07.2019 сума коштів, спрямована на надання пільг, склала 197,8 млн грн. Пільгові компенсації на придбання вугілля нараховано 6,8 тис. осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: