circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

9,5 тис. запоріжців отримали допомогу за програмою «Назустріч людям»

13.08.2020, 11:10

text
Поділитися:

Враховуючи складну ситуацію як в державі, так і в суспільстві, обумовлену різними факторами, зокрема епідемією COVID-19, влада знаходить можливість підтримки незахищених верств населення.

У Запорізькій області успішно реалізується Цільова програма соціальної підтримки населення «Назустріч людям» на 2020 – 2024 роки. Як розповіли в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, вона суттєво впливає на соціальний захист мешканців регіону і передбачає додаткові заходи підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, осіб з інвалідністю та інших категорій громадян, надання їм різних видів адресної допомоги коштом обласного бюджету.

На цьогорічні заходи Цільової програми «Назустріч людям» на 2020 – 2024 роки в бюджеті області передбачено понад 55 млн грн.

Адресна грошова допомога особам, які потрапили в складні життєві обставини є одним з найважливіших її заходів.

З початку 2020 року таку допомогу вже отримало понад 9,5 тисяч жителів області на загальну суму близько 26 млн грн, у тому числі 7,7 млн грн у серпні поточного року. За ці кошти підтримку було надано жителям області для придбання медикаментів, медичних засобів реабілітації, оперативного хірургічного втручання, проведення реабілітації після перенесених захворювань, оздоровлення, ремонту житла внаслідок надзвичайних ситуацій природного та іншого характеру, у тому числі пожеж, тощо. Особлива увага приділялась онкохворим. Їх звернулось 781 особа. Онкохворі отримали грошову підтримку на суму близько 3,7 млн грн.

Незважаючи на складні економічні обставини, у тому числі проблеми з бюджетом, влада буде і надалі надавати допомогу тим, хто її потребує першочергового – соціально вразливим категоріям населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: