circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Про телеканал

Телеканал Z (до 2016 року – телеканал МТМ) отримав ліцензію Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на право телевізійного мовлення у аналоговому стандарті на території м. Запоріжжя у 2004 році. У листопаді 2019 року телеканал Z отримав ліцензію на мовлення у стандарті DVB-Т2 для місцевого мовлення.

За цей час телеканал став одним із лідерів телевізійного простору Запорізької області, забезпечує щодобово 24 години власного мовлення.

Потенційна телевізійна аудиторія телеканалу – близько 900 тисяч глядачів-жителів обласного центру та прилеглих районів.

Творча діяльність телеканалу Z будується на принципах оперативності, об’єктивності та неупередженості. Телеканал, не нав’язуючи власної думки, інформує про важливі події міського, регіонального та загальноукраїнського рівня.

Відповідно до програмної концепції телеканал Z здійснює власну діяльність у інформаційно-розважальному форматі. Ключовою складовою контенту є інформаційні та інформаційно-аналітичні програми, які транслюються у прямому ефірі із забезпеченням онлайн-комунікації з глядацькою аудиторією. Крім того, телеканал виготовляє просвітницькі, культурно-мистецькі та спортивні програми, а  також програми розважального характеру, здійснює кінопоказ.

Завдяки технічному оновленню телеканал Z забезпечує пряму трансляцію важливих подій (сесії Запорізької міськради, концерти, футбольні матчі, інші спортивні змагання та масові заходи), які відбуваються у м. Запоріжжя.

Засновником телеканалу Z (юридична назва – КП «Муніципальна телевізійна мережа») є Запорізька міська рада: Україна, 69105 м. Запоріжжя пр. Соборний, 206.

Cтруктурa власності (схема) (PDF)

Форма №1 (PDF)

Форма №2 (PDF)

Форма №3 (PDF)

Форма №4 (PDF)

Форма №5 (PDF)

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com