circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Про телекомпанію

Телеканал Z (ex-телеканал МТМ) отримав ліцензію на мовлення в 2004 році. З лютого 2008 року МТМ єдиний з усіх запорізьких телеканалів став працювати в інформаційному форматі, об’єднавши всеукраїнський і регіональний телепростір. Так, запорізький глядач може не перемикаючи канали стежити за подіями, що відбуваються не тільки в його місті і країні, а й за кордоном.

Перехід до інформаційного формату обумовлений вимогою часу. Він розрахований на ділову, соціально активну людину, яка інколи дивитися телевізор, і хоче протягом 10-15 хвилин отримати повну інформаційну картину дня.

Робота телеканалу Z будується на принципах оперативності та об’єктивності. Наше завдання – не нав’язуючи своєї думки, інформувати вас про міські, всеукраїнські та світові події, даючи можливість самим зробити висновки про тих чи інших людей, процесів, подій або явищ.

Крім того, виробнича дільниця КП «МТМ» проводить роботи з технічного обслуговування і ремонту телевізійних антен колективного прийому, налаштування телевізійних приймачів, встановлення індивідуальних телеантен (у тому числі і в приватному секторі), цифрового Т2 і супутникового обладнання, післягарантійного ремонту приймачів супутникового і цифрового Т2-телебачення, оновленню програмного забезпечення тюнерів, ремонту телевізійних мереж.

Власником КП «Муніципальна телевізійна мережа» (телеканал Z) є Запорізька міська рада (Україна, 69105 м. Запоріжжя пр. Соборний, 206).

Cтруктурa власності (PDF)