circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Аграріям Запорізької області нададуть підтримку за новою програмою

26.10.2017, 14:34

text
Поділитися:

Під керівництвом заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко відбулося засідання за «круглим столом», на якому обговорили комплексну програму підтримки та розвитку агропромислового комплексу Запорізької області на 2018-2020 роки. У заході взяли участь фахівці Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, представники сільгосппідприємств та організацій, громадськість, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

– Відповідно до Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року розроблено проект комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Запорізької області на 2018-2022 роки. Передумовою включення цього проекту до порядку денного сесії обласної ради є обов’язкове проведення публічного громадського обговорення. Представники влади, громадських організацій та об’єднаних територіальних громад мають можливість долучитися до обговорення, вносити пропозиції чи висловити зауваження, – зазначила Зінаїда Бойко.

Про напрями діяоьності та розвитку галузі, заходи комплексної програми доповів в. о. директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олександр Ясинецький.

За його словами, перший напрям програми стосується підвищення конкурентоздатності малого та середнього аграрного бізнесу. Передбачається надання суб’єктам господарювання в галузі сільського господарства, які мають чистий дохід від реалізації продукції за останній рік до 10 млн. грн.., платних позик на конкурсній основі. Фінансову підтримку пропонується надавати переможцям конкурсу у розмірі до 250 тис. грн. терміном на один рік та до 500 тис. грн. – терміном до трьох років для часткового відшкодування витрат. На сьогодні очікується надання позик близько 70 суб’єктам господарювання

Другий напрям – підвищення частки доданої вартості в аграрній сфері. Для розвитку сільського підприємництва та обслуговуючої кооперації передбачається субвенція місцевим бюджетам для часткового відшкодування витрат на реалізацію проектів. Завдяки цим заходам очікується створити 25 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, збудувати, модернізувати і реконструювати 15 сімейних ферм.

Усі висловлені пропозиції учасниками обговорення найближчим часом будуть опрацьовані Департаментом і враховані в останній редакції проекту комплексної програми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: