+3°

+3°

«Академія гандболу» перемогла у грі проти «Донбасу»

11.11.2020, 16:54

У першій половині зустрічі, починаючи з 5-ї хвилини, ініціатива цілком належала «Донбасу». Віце-чемпіон керував грою і її цифровим виразом — 6:3, 10:5, 15:9. У цей час обидві команди встигли провести ротацію голкіперів: на екваторі тайму у Олексія Новікова воротарський пост «академіків» прийняв Максим Лобчук, на двадцять другому оберті секундної стрілки останній рубіж донбасівців замість Дмитра Веремчука став захищати Олександр Ковальчук. На загальний ігровий стан привнесені корективи істотно не вплинули. Перевага господарів майданчика до кінця тайму зросла до семи м’ячів — 19:12.

У другому таймі рахунок став більш привабливим для вболівальників дружини, яка представляє Запоріжжя і Луганську область. Хоча переможні інтонації виразніше зазвучали з двадцятої хвилини, завзятість бійців В’ячеслава Дідушенка і Олексія Харченко почав приводити до рішучих змін ще з восьмої — 21:18, 23:21. Скорочення «академіками» відставання до мінімуму — 24:23 — змусило тренерський штаб «Донбасу» вдатися до хвилинної паузи. Тайм-аут відклав наближення вікторії гостей, які вирвалися вперед за сім хвилин до сирени, а до завершення гри зуміли розширити «актив» ще на один пункт. 35:33 — «Академія гандболу» переможно підсумовує «перевірочну гру» з віце-чемпіоном України.

Згідно з календарем, наступний тур чемпіонату суперліги має відбутися 14-го листопада. Академія гандболу цього дня має зіграти зі спортивним клубом Львів. Але зміна карантинних умов може внести свої корективи у цей план.