+3°

+3°

«Академія гандболу» та ГК «Одеса» зіграли у рамках Суперліги України

27.10.2020, 15:21

На роздуми та розігрів ані запоріжці, ані одесити часу не гаяли. Жваві атаки спостерігалися з обох боків. Чого не сказати про результативність. Частіше кидки досягали бажаної мети у наших гостей. На шостій хвилині підопічні Олега Юшкіна вели з рахунком 5:2. Господарям вдалося скоротити відставання до мінімуму, але надалі «Академія» все одно перебувала в ролі того, хто наздоганяє. Тим не менш, кінцевий відрізок першого тайму ознаменувався приємними миттєвостями для колективу Вячеслава Дідушенка. Його підлеглі зрівняли рахунок і на перерву пішли за нічийного, бойового результату — 15:15.

На другій хвилині другого тайму запоріжці вирвалися вперед — 16:15. Однак лідерство господарів тривало недовго. Одесити дещо перелаштували захист. У запоріжців почалися проблеми з реалізацією. Врешті-решт підопічним Вячеслава Дідушенка довелося змиритися з поразкою — 25:28, котру досвідчений наставник не вважає критичною.

Коментуючи старання молоді, Михайло Щукін згадав про інший вид спорту. А саме про нещодавню сенсаційну перемогу донецького «Шахтаря» над мадридським «Реалом», при тому, що в складі українського клубу було чимало зовсім молодих футболістів. Тож бажаємо запоріжцям розвитку та не опускати руки. Зараз «Академія» посідає третю сходинку. «Одеса» четверту. Кількість очок однакова, але запоріжці випереджають «моряків» кращій різниці забитих та пропущених м’ячів.