circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Активна молодь міста створила брендбук “Громадського бюджету”

10.09.2019, 18:16

text
Поділитися:

Навколо програми “Громадський бюджет” гуртується й запорізька молодь. Цього року взялася за створення брендбуку для проекту, у рамках якого обирають логотип для ініціативи та мають створити соціальний ролик. До його розробки долучилися з півсотні молодих людей. Раніше у “Громадського бюджету” власного брендбуку не було. Чому вирішили, що він необхідний, та яке відношення до нього має Запорізька міська молодіжна рада – з’ясовувала наша знімальна група.

Члени міської молодіжної ради, громадські активісти, студенти – усі вони доклали руки до створення брендбуку проекту “Громадський бюджет”. Цьогоріч ініціатива впроваджується вперше та вже зібрала немало охочих долучитися до формування “обличчя” громадського бюджету. Долучалася як молодь з повним баченням проекту, так і ті, хто лише цікавиться програмою.

По суті, майбутній брендбук стане віддзеркадення самої ідеї громадського бюджету. Його головна мета – замотивувати молодь до створення повноцінного бренду та показати – кожна ідея завдяки громадському бюджету може бути почута. Зараз триває голосування за найкращий логотип, який також є частиною брендбуку. До фіналу вийшли 4 варіанти. Також світ має побачити соціальний ролик.

Конкурс на кращий соціальний ролик про “Громадський бюджет” ще триває. Усі охочі можуть знайти потрібну інформацію на сторінці проекту у Фейсбуці і висловити власне бачення того, як краще розказати про нього всьому Запоріжжю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: