circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Амбулаторія у Мелітопольському районі отримала нове обладнання

16.01.2019, 10:49

text
Поділитися:

Під час робочої поїздки до Мелітопольського району голова облдержадміністрації Костянтин Бриль відвідав Новенську сільську раду та оглянув приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Вона була відкрита у червні минулого року. Нині амбулаторія обслуговує близько 3 000 чоловік, які проживають в 6-ти навколишніх селах: Новому, Зеленому, Данило-Іванівці, Тащенак, Садовому і Піщанському.

Під час візиту очільника регіону амбулаторії було передано медичну техніку та матеріали загальною вартістю 20 тисяч гривень. А саме: набір рукавичок; оптичний прилад для проведення медичних лабораторних досліджень – колориметр та прилад для вимірювання рівня глюкози в органічних рідинах глюкометр.

Всього за 2018 рік і початок 2019 року для амбулаторії в с. Нове придбано обладнання на 70 тис. грн.

За словами Костянтина Бриля, нині в Запорізькій області активно розвивається сільська медицина. Зокрема, це стосувалось придбання швидких та автомобілів для амбулаторій. Окремо втілюються в життя й інші напрямки.

– Завдяки реформам Президента України Петра Порошенка нині по всій Україні коштом субвенції на розвиток сільської медицини створюватимуться нові амбулаторії. Це понад 300 сучасних нових амбулаторій у сільській місцевості в 15 регіонах України, у тому числі в Запорізькій області. Власне у нашому регіоні заплановано створення 17 таких амбулаторій. Саме Новенська амбулаторія була створена ще до початку втілення реформи в життя і вона є чудовим прикладом ініціативності влади на місцях. Нині тут існує не тільки житло для працівників амбулаторії. Окремо тут створено фізкультурний зал, а поруч буде збудовано нове футбольне поле. Ще один важливий крок, реалізації якого ми чекаємо – втілення в життя телемедицини. Аби люди отримували важливі консультації без необхідності зайвий раз їздити до обласної лікарні, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Як наголосив Новенський сільський голова Валентин Бутенко, відкриття амбулаторії – це результат злагодженої роботи сільської, міської та обласної влади, які взяли найактивнішу участь в реконструкції та оснащенні амбулаторії новітньою медичною технікою та меблями.

Так у 2018 році міська влада Мелітополя вже передала в подарунок амбулаторії медичне обладнання на 50 тис. грн: спірограф – медичний прилад, що проводить вимірювання об’єму легенів при найбільшому вдиху і видиху, визначає споживання кисню, глибину і частоту дихання, а також графічно реєструє ці показники; мікроскоп для лабораторних досліджень; ультразвуковий апарат – прилад для фізіотерапії, який допомагає швидкому відновленню тканин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: