circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Ангіограф допомагає рятувати життя сотням запоріжців

02.09.2021, 19:20

text
Поділитися:

Обладнання, що рятує життя. У лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги за рік роботи ангіографа здійснили близько дев’ятисот обстежень та операцій. Апарат придбали за кошти міського бюджету в рамках Програми розвитку медицини. Міський голова відвідав лікарню та обговорив з керівництвом результати роботи та подальший розвиток медзакладу. А ще перевірив перебіг процесу зі створення сучасного приймально-діагностичного відділення.

Сучасний ангіограф працює в лікарні вже рік. Вартість обладнання – 22,5 мільйони гривень. Завдяки апарату фахівці досліджують якість судин. Без ангіографа медикам не обійтися. Обладнання полегшило роботу, насамперед у встановленні більш точного діагнозу пацієнтам.

Директор КНП “Міська лікарня екстреної та швидкої меддопомоги” Дмитро Івченко говорить, ангіограф використовують у хірургії, гінекології, травматології, нейрохірургії та кардіології.

Міський голова Володимир Буряк зазначає, за 900 проведеними дослідженнями – врятовані життя, тож курс на оновлення обладнання – вірний.

Втім, оновлюють у лікарні не лише обладнання. Нині тут створюють сучасне приймально-діагностичне відділення. Ремонт вже завершений в тій частині, що розташована у хірургічному корпусі. У травматологічному ж реконструкція ще триває. Зокрема, в приміщеннях цілодобового травмпункту. Тут вже облаштовані комунікації, системи вентиляції та кондиціонування.

Сучасне приймально-діагностичне відділення створюють і в дев’ятій міській лікарні. Проект реалізується в рамках президентської програми «Велике будівництво». Загальна вартість облаштування двох приймально-діагностичних відділень становить близько 60 мільйонів гривень. З держбюджету надійшло 16 мільйонів. Аби повністю завершити роботи, місто продовжило фінансування об’єкта за рахунок коштів міської скарбниці.

Триває ремонт і в лабораторії. Там, зокрема, оновлюють систему витяжної вентиляції. Під час зустрічі із персоналом лікарні міський голова подякував медикам за роботу й вручив двом працівникам грамоти Верховної Ради України. Володимир Буряк переконаний, 5-та лікарня – провідна не лише завдяки проведеному у ній переоснащенню, а й завдяки тому, що у закладі працюють кращі фахівці, котрі здолали виклики пандемії.

Володимир Буряк зазначив, місто й надалі докладатиме максимум зусиль для розвитку медичної галузі. Чимало питань планують вирішити під час чергової сесії міської ради. Зокрема, в порядку денному й ті, що стосуються ремонтних робіт в приймально-діагностичних відділеннях і заробітної плати лікарів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: