circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Апарат УЗД експерт-класу з’явився у 4-й лікарні Заводського району

03.10.2018, 21:31

text
Поділитися:

На варті здоров’я. У 4-й лікарні Заводського району з’явився новий апарат ультразвукової діагностики експерт-класу. Він дозволяє здійснювати дослідження внутрішніх органів та виявляти патології ще на ранніх стадіях.

Щороку до 4-ї лікарні звертаються близько 6 тисяч жителів Заводського району. Частина з них потребує невідкладної діагностики внутрішніх органів. Тепер здійснювати її будуть за допомогою нового апарату для ультразвуку. Як ним користуватися, лікарка Алла Петрівна вже розібралася. Пані Алла розповідає, що цей невеликий на вигляд апарат оснащений одразу кількома датчиками. Вони дозволяють за лічені хвилини провести діагностику серця, печінки, головного мозку та судин.

Придбати апарат вдалося завдяки міській програмі оновлення матеріально-технічної бази медичних закладів. Нове обладнання коштувало бюджету міста майже 2,5 мільйони гривень. У лікарні кажуть, що завдяки такому оновленню якість послуг значно покращиться .

Медики розраховують, що протягом дня на новому апараті зможуть здійснювати діагностику не менш, ніж 30-ти пацієнтам. За останні 3 роки у лікарні також оновилася апаратура для неврологічного відділення, реанімації, лабораторії та рентген-кабінету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: