circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Архітектурна пам’ятка у центрі Запоріжжя потребує ремонту

16.07.2020, 21:25

text
Поділитися:

Цьому будинку вже близько 70-ти років. З-поміж інших його легко впізнати. Він вирізняється баштою. А ще є пам’яткою містобудування та архітектури. Мешканці будинку розповідають, тріщини на будівлі й у квартирах помітили півтора місяця тому. У Владислава вони майже у всіх кімнатах.

Владислав вже понад 10 років мешкає в цій квартирі. Каже, такого раніше не бачив. Ці тріщини гальмують початок ремонту, який чоловік запланував. Владислав розповідає, що у квартирі навіть інколи чутно тріскіт стін. Лопається штукатурка. Щілини є і в під’їзді, і на самій будівлі. А Наталія помітила, що погано зачиняються двері до її помешкання.

Мешканці будинку переконані: проблему спричинила труба холодного водопостачання в підвалі, що вийшла з ладу. Комунікації полагодили, але на цьому проблеми не вичерпались.

Мешканці вирішили, щоб обслуговування їхнього будинку здійснювало не КП “Запоріжремсервіс”, а керуюча компанія “Місто для людей” у Запоріжжі. Зараз вирішуються усі питання щодо передачі документів.

Аби з’ясувати причину появи тріщин, будинок оглянула спецкомісія у складі представників міського департаменту ЖКГ, водоканалу, Концерну “МТМ” та керуючих компаній. Вони побували у квартирах, де з’явилися тріщини. А також оглянули підвал.

Самі мешканці зазначають, їхній будинок потребує подвійної уваги. Адже у 2017-му ця будівля набула статусу пам’ятки архітектури місцевого значення. Це один з найцінніших об’єктів Шостого селища. Свого часу біля цього будинку працював і чудовий фонтан. Зараз все лишилось тільки у згадках жителів.

Зараз мешканці будинку чекають на висновки комісії. Їх фахівці нададуть по завершенні всіх обстежень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: