+3°

+3°

“АРПІ” може не вийти до плей-офф чемпіонату України

12.03.2019, 17:56

У чемпіонаті України з футзалу серед команд екстра-ліги пройшли матчі 16 туру. Запорізький “АРПІ” на виїзді зустрічався із сусідом по турнірній таблиці – покровським “Титаном”. Від результату цього матчу залежало – чи вийде команда Едуарда Босенка до стадії плей-офф.

Перед цим туром суперників розділяло три очки. Тож за умови перемоги “АРПІ” залишав за собою шанси зачепитися за першу шістку, що давала право на участь у нокаут-раунді. “Титан“був налаштований не здати свою позицію. Це він продемонстрував у дебюті матчу. Вже на другій хвилині футболіст з Покровського Анатолій Милинький ударом метрів з п’ятнадцяти відкрив рахунок. Хоча за чотири хвилини на табло знову повернулася рівновага – відзначився Євген Леміш, на перерву “АРПІ” пішов, програючи. Дмитро Шеховцов зробив рахунок 2:1 на користь “Титану”. А ось після перерви запоріжці отримали одразу 3 м’ячі у свої ворота. За словами президента клубу Едуарда Босенка, причиною цього стало недотримання гравцями передматчевої установки.

Поступаючись 1:4, “АРПІ” не склав зброї. І ледве не дотис суперника. Два удари Яссіна Есаргіні на 39-й та 40-й хвилинах скоротили розрив до мінімуму. Але на більше не вистачило. 5:4 перемога “Титану”. Після цієї поразки відставання “АРПІ” від шостого місця, яке зберіг за собою “Титан”, склало 6 очок. Це остаточно поховало надії запорізького клубу на вихід до плей-офф. До завершення чемпіонату команді Едуарда Босенка залишилося провести два поєдинки. Найближчий відбудеться 16 березня у Житомирі.