circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

«Автошка»: у Запоріжжі озвучують україномовну повість-казку

10.11.2020, 19:07

text
Поділитися:

Зазвичай в цій студії записують пісні та музику. А зараз тут озвучується дитяча повість-казка Володимира Грановського “Автошка”. В творі розповідається про автомобільчик на ім’я Автошка, котрий намагався знайти собі люблячого й турботливого батька.

Ідея озвучити “Автошку” у автора з’явилася досить давно. І саме зараз цю можливість вдалося втілити в життя. Посприяв цьому карантин. Фестивалі та концерти не проводяться. Тому звукорежисер Палацу Олег Швидкий більше часу проводить в студії. “Автошку” тут озвучує вже трохи більше тижня. Олег робить це самостійно. Він і автомобільчик озвучує, і батька й решту героїв.

На творчому шляху звукорежисера Олега були спроби зніматися в кіно. Тому, зізнається, дуже зацікавився озвученням “Автошки”. Цей досвід вважає для себе безцінним. Оскільки доводиться ніби перевтілюватись в образи багатьох героїв.

До озвучування також додали музики, звуків та інтершуму. А правильну вимову та наголоси контролює співак та мовознавець Анатолій Сердюк.

Послухати аудіоверсію “Автошки” можна буде в Інтернеті. Щотижня з’являтиметься окрема озвучена глава. Загалом їх 8. Перша вже є у Фейсбук на сторінці Палацу культури Титан. Вихід другої запланований у п’ятницю. А сам автор дитячої книжки мріє видати її продовження. А ще в майбутньому Володимир Грановський хоче створити мультфільм про пригоди “Автошки”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: