circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Азово-Чорноморську прикордонну службу очолив новий керівник

31.01.2019, 12:18

text
Поділитися:

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль провів зустріч з представниками правоохоронних органів, військовослужбовцями та прикордонниками. У спілкуванні взяли участь прокурор області Валерій Романов та начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев.

Під час зустрічі відбулося представлення начальника Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України. Підрозділ очолив генерал-майор Володимир Бондар, який є учасником бойових дій, брав участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях. З листопада 2017 року працював начальником Донецько-Луганського регіонального управління Державної прикордонної служби України. Нині призначений на посаду начальника Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Як наголосив Костянтин Бриль, облдержадміністрація дуже уважно ставиться до потреб військовослужбовців регіону. Особливо це стосується прикордонників, які стоять на сторожі миру в Запорізькому регіоні.

– Якщо говорити про надання допомоги Бердянському прикордонному загону, то в 2017 році на його потреби було витрачено понад 2300 тисяч гривень. Це кошти благодійного фонду «Сприяння обороні Запорізької області», субвенція з обласного та районних бюджетів, а також допомога активного бізнесу. Вже у 2018 році на потреби загону було виділено 2400 тисяч гривень, – повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

У 2017 році Бердянський прикордонний загін отримав 2 384,453 тис. грн., у тому числі:

– з обласного благодійного фонду «Фонд сприяння обороні Запорізької області» 1 010,853 тис. грн. (забезпечення бездротовим зв’язком (підключення та обслуговування); побутова техніка; будматеріали, дизель-генератори, система відеоспостереження);

– субвенцію з обласного бюджету за програмою «Сприяння розвитку матеріально-технічної бази, соціальної, інформаційної та організаційної підтримки військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України на 2017-2021 роки» – 686,900 тис. грн. (обслуговування інженерних споруд; забезпечення побутових умов).

– за програмами РДА та міст обласного значення – 400 тис. грн.;

– від структур бізнесу – 286,700 тис. грн.:

За минулий рік Бердянському прикордонному загону було надано допомогу на суму 2 480,572 тис. грн., у тому числі:

– з обласного благодійного фонду «Фонд сприяння обороні Запорізької області» 1 208,522 тис. грн. (забезпечення бездротовим зв’язком (підключення та обслуговування); будинок; кондиціонер; форма, взуття, шоломи);

– субвенцію з обласного бюджету за програмою «Сприяння розвитку матеріально-технічної бази, соціальної, інформаційної та організаційної підтримки військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України та Державної прикордонної служби України на 2017-2021 роки» – 902,950 тис. грн. (придбання меблів для новостворених підрозділів; забезпечення комплектуючими на транспортні засоби; матеріали на облаштування навісу для транспортних засобів; заходи з енергозбереження та розбудови інфраструктури для персоналу; придбання пально-мастильних матеріалів для доставки прикордонних нарядів; розбудова підсистеми відеоспостереження на відділах прикордонної служби.

– за програмами РДА та міст обласного значення – 369,100 тис. грн..

Ділячись своїми планами, Володимир Бондар запевнив присутніх, що буде відповідально виконувати поставлені перед ним командуванням завдання на благо України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: