+3°

+3°

Баскетболісти «Металурга» двічі переграли команду Дніпра

17.11.2021, 18:54

Відбулись матчі четвертого туру національної першості з баскетболу серед команд Першої ліги. Запорізький «Металург» на цьому етапі змагань приймав колектив «Дніпро-3-СДЮШОР».

Перед стартом гри керманич запорізького «Металурга» назвав дніпрян одними з головних конкурентів. Вже з першої чверті слова Кирила Вікторова почали збуватися. Принципове бойовище зафіксувало мінімальну перевагу господарів перед другим відрізком поєдинку — 22:21. Після перерви градус напруги не знизився, що знову-таки відображали цифри перед великою паузою — 42:39, на користь господарів майданчика.

Рівна боротьба продовжилася й у другій половині матчу. Перед останньою чвертю перевага запоріжців складала всього один бал. І лише у завершальному відрізку зустрічі господарі перехопили ініціативу. Це відображалося не лише на табло. Сама картина гри викликала палкі емоції.

Автором епізоду став 18-річний Ілля Дмитренко. Також юний баскетболіст у цьому матчі відзначився дабл-даблом. На його рахунку — 18 очок і 15 підбирань. Найкращим бомбардиром гри став Марк Бер — 36 балів. 19 пунктів для «Металурга» набрав Андрій Величко і нарешті Артем Покоєнко — 12. Підсумком стала перемога господарів — 92:86.

Наступного дня запоріжці взяли ще більш переконливу гору над «Дніпром» – 100:82. І знову найкращим бомбардиром став Марк Бер, настрілявши цього разу 35 очок. Покращив свій показник Артем Покоєнко, вибивши цифру — 26. Ілля Дмитренко повторив дабл-дабл — 16 підбирань, 11 балів. Наступний матч «Металург» має знову зіграти вдома, 20 та 21 листопада, проти херсонської «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА».