+3°

+3°

Баскетболісти «Запоріжжя» здолали опір «Кривбасу»

16.11.2021, 18:48

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” відіграв чергові два поєдинки у Суперлізі України. Спочатку наш колектив помірявся силами з МБК “Миколаїв”. Протистояння з “корабелами” для підопічних Станіслава Овдєєнка завершилося поразкою – 60:88. Далі на нас чекала гра з “Кривбасом”.

На поєдинок із “Кривбасом” запоріжці виходили виснажені. Для них це був третій матч за чотири дні. Ситуація ускладнювалася відсутністю Ясіна Джозефа. Тим не менш, підопічні Станіслава Овдєєнка доволі швидко вирвалися вперед. Команда демонструвала надійну гру у захисті та впевнені наступи. 12:19 – результат першої чверті на користь гостей. На початку другої 10-хвилинки господарі покращили влучність кидків і на короткий перехопили лідерство. Втім, керманич “Запоріжжя” добре розібрав опонентів, завдяки чому значна частка сильних сторін криворіжців була нівельована. І все ж перед великою перервою інтрига зберігалася максимальна – 32:32.

Хоча, місцями були причини й нервувати. Наприклад – початок третьої чверті, коли “Кривбас” виграв ривок 8:0. Але за рахунок самовіддачі кожного баскетболіста “Запоріжжя” перед останньою чвертю ми знову були попереду – 55:49. А в самій завершальній 10-хвилинці підопічні Станіслава Овдєєнка влаштували феєрію. Дейшон Френсіс та Олександр Сізов дійшли до дабл-даблу. Віталій Мальчевський демонстрував рівень топ-снайпера чемпіонату. Підключалися до колег Яків Тітов і Еван Максвел. Врешті-решт маємо перемогу – 69:58.

Наступний матч БК “Запоріжжя” зіграє 19 листопада проти “Харківських Соколів” вдома. Наразі наші баскетболісти посідають 7 сходинку турнірної таблиці. Лідером Суперліги є “Прометей”.