+3°

+3°

Баскетбольна команда “ЗНТУ” зіграла черговий матч

19.01.2018, 16:26

Протистояння цих колективів завжди було відомо, як непоступливе дербі – бойовисько. Однак цього разу інтрига зберігалася тільки перші п’ять хвилин матчу. З другої половини стартової чверті господарі арени почали закидувати опонентів дальніми кидками. Натомість у ветеранського колектива реалізація дуже кульгала. Все це вилилось у розгромний результат — 138:86 на користь машинки.

Приємною новиною стало повернення на арену Романа Морозова. Понад півроку він відновлювався після травми. Молодому центровому вдалось заробити кілька очок.
Роман Морозов, гравець збірної “ЗНТУ”, каже, сумував за баскетболом. Після гри хлопця переповнюють емоції від першого голу після повернення у команду.

Тепер, випереджаючи Яблокі на одне очко університетська збірна посідає першу сходинку в турнірній таблиці. Зазначимо, що, матч із ветеранським колективом для ЗНТУ був непоганим розігрівом перед другою половиною національної першості.

Кирило Вікторов, головний тренер збірної “ЗНТУ”, зазначає: найближчі ігри команди відбудуться у суботу та неділю у Кривому Розі з найближчим суперником по турнірній таблиці.

Щодо міської першості, замикає трійку лідерів колектив ЗНУ. Йому на п’яти наступає Запорізький Вектор. Аутсайдери — ДЮСШ 12.